Replika dresu SVOBODA Adam, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, vel. XL s podpisy celého týmu.
Prodávající: Fyzická osoba
Poštovné: 150,- Platba v hotovosti na místě ani dobírkou není z důvodu zákona o EET možná. Veškeré platby je nutné uhradit předem na účet, a to i v případě následného osobního odběru.
aukce skončila
PÁ 2.4.2021
20:00:00
čt 8.5.2025
10:58:00
Číslo | Název předmětu / dresu | Cena | Příhozů | Naposledy přihozeno | Vyhrávající | Příhoz | Koupit teď | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#31 | Replika dresu Adama Svobody | 1 200,00 Kč | 8 x | 50,00 Kč | 19:54:47 2.4.2021 | Remi85 |
Aukce položky ukončena |
Celkový výtěžek aukce je 1 200,00 Kč.
Název předmětu / dresu | Cena | Příhoz | |
---|---|---|---|
Replika dresu Adama Svobody | 1 200,00 Kč |
Aukce položky ukončena |
|
Replika dresu Adama Svobody | 1 150,00 Kč |
Aukce položky ukončena |
|
Replika dresu Adama Svobody | 1 050,00 Kč |
Aukce položky ukončena |
|
Replika dresu Adama Svobody | 1 000,00 Kč |
Aukce položky ukončena |
|
Replika dresu Adama Svobody | 850,00 Kč |
Aukce položky ukončena |
|
Replika dresu Adama Svobody | 750,00 Kč |
Aukce položky ukončena |
|
Replika dresu Adama Svobody | 700,00 Kč |
Aukce položky ukončena |
|
Replika dresu Adama Svobody | 600,00 Kč |
Aukce položky ukončena |
Replika dresu běloruského hokejového klubu Dinamo Minsk, který hraje od sezóny 2008/2009 Kontinentální hokejovou ligu.
Originální hraný dres Baníku Ostrava ze sezóny 1999/2000, hráč Petr Samec.
Od 9. do 20. dubna se České Budějovice staly dějištěm historicky prvního Mistrovství světa žen 2025 na území České republiky. Český tým se už počtvrté v řadě probojoval mezi čtyři nejlepší, jelikož ve čtvrtfinále si suverénně poradil se Švýcarskem, které porazil drtivě 7:0. V semifinále ale Češky podlehly pozdějším světovým šampionkám z USA. V napínavém utkání o bronz nakonec nestačily na Finsko, kdy obhájkyně třetího místa rozhodly o své výhře 4:3 v páté minutě prodloužení.
Originální hraný zápasový reprezentační dres útočníka Romana Horáka z OH 2018 v Pchjongčchangu. Dres včetně certifikátu pravosti a se známkami použití ve hře. Roman Horák na turnaji odehrál šest utkání, ve kterých zaznamenal čtyři asistence.
Originální zápasový reprezentační dres obránce Ondřeje Vitáska z OH 2018 v Pchjongčchangu. Vitásek hrál na turnaji dvě utkání, obě v červené sadě dresů. Bílá varianta dresu tedy není použita v zápase, ale připravena do hry. Dres včetně certifikátu pravosti.